درباره ما

سایت بلیط مارکت از سال 1395 با ایده ایجاد بستری که مشتریان بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند اقدام به خرید بلیط هواپیما در هر لحظه و هر مکان نمایند، هدف گذاری شد و هم اکنون این هدف در قالب سایت بلیط مارکت تبلور یافته است.

سیاست بنیانگذاران این سایت تکریم مشتری،سرعت،دقت و سهولت در خرید توسط مشتریان محترم می باشد.از اینرو با بررسی سایت های داخلی و خارجی و شناسایی نقاط قوت و ضعف سایت ها سعی نمودند مرجعی کامل برای رزرواسیون در حوزه بلیط داخلی و خارجی گردد. برنامه ریزی آتی شرکت تامین نیاز مشتریان در حوزه رزرواسیون آنلاین قطار و CIP فرودگاهی می باشد که در آینده ای نزدیک این مهم تحقق خواهد یافت.

سیستم فعلی از جمله بهترین سیستم های آنلاین در حوزه رزرواسیون بلیط هواپیما ، اتوبوس ، هتل و بیمه مسافرتی می باشد که ارایه قیمت های رقابتی و سرعت بالا، برتری قابل توجهی نسبت به سیستم های مشابه  فعلی را دارد.

در سیستم فوق طراحی شماتیک طوری انجام گرفته است که ارگونومی دیداری لازم به منظور یافتن بهترین مسیر و نرخ و همچنین مقایسه آن در موارد مورد انتظار با بهترین کیفیت انجام پذیرد.

همچنین پشتیبانی 24 ساعته سیستم امکان رفع مشکلات احتمالی و راهنمایی بسیار کارآمد را برای سیستم رزرواسیون آنلاین بلیط مارکت رقم زده است.

برچسب ها {{item.name}}
;