چرا بلیط مارکت

بلیط مارکت سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما است. در بلیط مارکت علاوه بر دریافت خدمات پروازی، خدمات متنوع دیگری نیز ارائه می شود. خرید بیمه مسافرتی یکی از این خدمات است و بزودی خدمات دیگری چون خرید بلیط اتوبوس نیز به آن اضافه خواهد شد. خرید از بلیط مارکت آسان است. تنها با چند کلیک می توانید اقدام به خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما یا نموده و بلیط خود را دریافت نمایید.

در خصوص بلیط هواپیما می توانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی در کلاس های پروازی اکونومی ، بیزینس و فرست کلاس را خرید نمایید. آنچه هم اکنون فراهم شده است علاوه بر خرید پرواز داخلی مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، و کیش، امکان خرید پرواز خارجی در مسیر های متنوع پرواز مانند استانبول، آنتالیا، دبی و مسیرهای مشابه است.

استرداد بلیط در بلیط مارکت آنی است. به این معنی که شما هر ساعت از شبانه روز به راحتی می توانید اقدام به استرداد بلیط های خریداری شده نمایید. سیستم طبق قوانین پرواز سیستمی و پرواز چارتر اقدام به محاسبه جریمه و استرداد بلیط می کند.

در این سامانه همچنین امکان خرید بیمه مسافرتی مهیاست. کافی است به تب بیمه مسافرتی در سایت بلیط مارکت مراجعه کرده و بیمه مسافرتی را برای مسافرت خود خرید کنید.

تب بلیط هواپیمای خارجی به شما کمک می کند بدون نیاز به ارتباط با آژانس به جستجوی پرواز خارجی اقدام نمایید و پس از انتخاب بلیط پرواز خارجی با پرداخت آنلاین از طریق کارت های عضو شبکه شتاب خرید خود را تکمیل نمایید.

ما در بلیط مارکت این اطمینان را به شما می دهیم تیمی حرفه ای و مجرب مسئول پشتیبانی می باشند که در هر ساعت از شبانه روز به شما در خصوص خرید هر یک از خدمات این سایت کمک می کنند.

در طی مراحل خرید امکانات ویژه ای چون مرتب سازی بر اساس ارزان ترین نرخ پرواز یا بالاترین نرخ و یا مرتب سازی بر اساس ایرلاین یا ساعت پرواز و فیلترهای متنوع پروازی ، شما را در انتخاب و خرید آسان بلیط هواپیما یاری می کنند.

برچسب ها {{item.name}}
;