راهنمای خرید از سایت

این نوشتار با هدف راهنمایی کلی در خصوص نحوه جستجوی پرواز و خرید بلیط از بلیط مارکت نگاشته شده است. بیاد داشته باشید موتور جستجوی بلیط هواپیمای بلیط مارکت با ساده ترین روش ممکن خرید بلیط را برای شما میسر می سازد.

 


 

 

مطابق تصویر زیر (1) مبدا ، (2) مقصد ، (3) تاریخ پرواز ، (4) تعداد مسافر و (5) یک طرفه یا رفت و برگشت را برگزیده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.
 

 


 

 

همانند آنچه در تصویر زیر می بینید (1) نتایج جستجو را بررسی کنید، (2) تاریخ رفت و برگشت و مسیر را عوض کنید ، (3) براساس ساعت پرواز، قیمت و ظرفیت مرتب کرده و یا (4) از فیلترهای جستجو، نتایج را محدود کنید و (5) در نهایت دکمه انتخاب را برگزینید.
 

 


 

 

حال برای ادامه پروسه خرید (1) اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید، (2) در صورت عدم ثبت نام دکمه ثبت نام را بزنید (3) و یا بصورت مهمان و بدون عضویت اقدام به خرید نمایید.
 

 


 

 

همانند آنچه در تصویر می بینید (1) اطلاعات مسافر را وارد کنید، (2) جهت سهولت کار می توانید نام و مشخصات را از مسافرین سابق استفاده کنید ، (3) و همچنین در صورت تمایل به افزودن مسافر جدید می توانید از این بخش اقدام نمایید. (4) و در نهایت دکمه تایید اطلاعات را کلیک کنید.
 

 


 

 

این بخش برای بررسی صحت اطلاعات وارد شده قبل از پرداخت است. (1) زمان باقی مانده جهت تکمیل خرید را مد نظر داشته باشید. (2)جهت تغییر اطلاعات پرواز از این قسمت اقدام نموده و (3) برای انصراف از بلیط انتخاب شده این گزینه را برگزینید. (4) در تایید اطلاعات مسافر دقت کنید تا همه اطلاعات با آنچه مد نظر شماست یکی باشد. (5) و (6) برای موافقت با قوانین پرواز و تایید صحت اطلاعات است و (7) در نهایت یکی از درگاه های بانکی را انتخاب نموده و (9) پرداخت بانکی نمایید. دقت نمایید (8) برای ویرایش اطلاعات نیز همچنان امکان وجود دارد.
 

 


 

 

پس از تکمیل و تایید اطلاعات بسته به درگاه بانکی انتخاب شده به درگاه انتخابی رهنمون می شوید و می توانید پرداخت انجام دهید تا در نهایت بلیط صادر شود.
 

 


 

 

پس از پرداخت در صورت خرید موفق بلیط برای شما صادر می شود. در بلیط صادر شده (1) حتما رسید اینترنتی بلیط هواپیما را کنترل کنید که بنام مسافر صادر شده باشد. (2) مقدار و مبلغ استرداد بررسی کنید و در صورت نیاز (3) از بلیط صادر شده پرینت بگیرید.
 

 


 

 

چنانچه به هر دلیلی پرداخت شما ناموفق یا کنسل شود صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده می کنید.
 

 
برچسب ها {{item.name}}
;