راهنمای خرید از اپلیکیشن

این نوشتار با هدف راهنمایی کلی در خصوص نحوه جستجوی پرواز و خرید بلیط از اپلیکیشن بلیط مارکت نگاشته شده است. بیاد داشته باشید اپلیکیشن بلیط مارکت با ساده ترین روش ممکن خرید بلیط را برای شما میسر می سازد.

 


 

 

نخست اپلیکیشن را باز کرده و مطابق تصویر اول (1) پرواز داخلی یا خارجی (2) و (3) مبدا و مقصد (4) تاریخ رفت (5) تعداد مسافران را انتخاب کرده و در نهایت (6) دکمه جستجو را بزنید.
همچنین مطابق تصویر دوم (1) تاریخ پرواز (2) اطلاعات پرواز را بررسی کنید. تو.جه داشته باشید که جهت سهولت استفاده شما فیلترهایی در نظر گرفته شده است که کار جستجو را آسان می کند. مثل (3) دکمه های انتخاب همان پرواز برای روز بعد یا قبل و همچنین (4) فیلتر ها و یا (5) مرتب سازی که به شما در انتخاب پرواز کمک می کنند. . در پایان یکی از نتایج را کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.  

 

تصویر اول
تصویر دوم

 

 


 

 

مطابق تصویر سوم (1) جزئیات پرواز را بررسی کرده و (2) بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید.
پس از آن مطابق تصویر چهارم وارد حساب کاربری خود شوید. توجه داشته باشید که برای استفاده کافیست یکبار وارد حساب کاربری خود شوید. 

 

تصویر سوم
تصویر چهارم

 

 


 

 

مطابق تصویر پنجم اطلاعات مسافرین را وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید. توجه داشته باشید (1) برای انتخاب از مسافرین قبلی است.
پس از آن اطلاعات وارد شد را کنترل کرده و تایید و ادامه را بزنید. 

 

تصویر پنجم
تصویر ششم

 

 


 

 

در این مرحله مطابق تصویر هفتم پیش فاکتور مشاهده می کنید و (2) در صورت کلیک بر روی دکمه خرید وارد صفحه پرداخت می شوید.
در این صفحه می توانید از طریق دکمه های خرید بانکی و خرید اعتباری اقدام به خرید نمایید. در صورت کلیک بر روی دکمه خرید بانکی وارد صفحه پرداخت بانکی می شوید. 

 

تصویر هفتم
تصویر هشتم

 

 


 

 

تصویر دهم مربوط به صفحه پرداخت بانکی می باشد. اگر پرداخت را موفق انجام دادید بلیط برای شما صادر می شوید و تصویر یازدهم را می بینید.
ولی چنانچه به هر دلیلی پرداخت شما ناموفق شد یا عملیات پرداخت را کنسل نمایید تصویر دهم را مشاهده می کنید که مربوط به پرداخت ناموفق است.  

 

تصویر نهم
تصویر دهم

 

 


 

 

دو تصویر یازدهم و دوازهم مربوط به بلیط صادر شده موفق می باشد که اطلاعات و تاریخ پرواز در آن درج شده است.  

 

تصویر یازدم
تصویر دوازدهم

 

برچسب ها {{item.name}}
;